Tanie bilety autokarowe Agat – Tanie linie autokarowe Agat – Bilety autokarowe Agat online – Przewozy autokarowe Agat – Autobusy Agat  z Polski

W dzisiejszych czasach modną formą podróżowania stały się przewozy autokarowe. Praktycznie z każdego polskiego miasta oferowane są wyjazdy do europejskich stolic i większych miejscowości. Z większości miast w różnych regionach Polski organizowane są przewozy na trasach międzynarodowych oraz także międzymiastowych. Połączenia te są organizowane przez kilkadziesiąt firm przewozowych, które oferują pasażerom różne dodatkowe usługi. Spośród nich ważne miejsce zajmuje powstała w 1992 roku firma AGAT, która poprzez lata funkcjonowania stała się liderem.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

Początki działalności przewoźnika były trudne, bo przypadły na lata przemian społecznych, politycznych i gospodarczych w kraju, ale dzięki wytrwałości i stalowym zasadom osiągnięto sukces. Pierwsza międzynarodowa podróż nowymi liniami odbyła się do Włoch. Obecnie firma posiada swoje agendy w każdym województwie oraz jedenastu europejskich miastach do których jeżdżą autokary AGAT (Włochy, Francja, Dania, Wielka Brytania, Ukraina, Belgia, Austria, Grecja, Szwajcaria, Niemcy, Holandia, Grecja).

Porównaj także ofertę, jaką reprezentują linie autokarowe Interbus, Becker Reisen czy też Polonia Transport.

Do tych krajów można nabyć tanie bilety autokarowe drogą internetową. Wystarczy skorzystać z naszej wyszukiwarki tanich biletów, która jest nowoczesnym centrum biletowym. Tani bilet zarezerwowany poprzez Internet dostarczany jest nam drogą internetową, gdyż przychodzi na maila, który przed podróżą drukujemy. Firma AGAT zdobyła także wiele wyróżnień za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz oferowanie klientom wysokich standardów, w tym w 2006 roku tytuł Lidera Polskiej Turystyki. Aby zapewnić swoim klientom tani przewoźnik ustalił przejrzysty i czytelny regulamin, który obowiązuje każdego pasażera.

I tak spółka przewiduje możliwość rezygnacji z biletu lub zmian dotyczących biletu, aczkolwiek warto pamiętać, że trzeba spełnić określone warunki. Dodatkowo jest przewidziana także możliwość usunięcia pasażera z autokaru, jeśli zachowuje się on nieodpowiedzialnie i agresywnie. Poza tym firma przewidziała możliwość odwołania kursów, jeśli zaistnieją złe warunki atmosferyczne lub klęski żywiołowe. AGAT to także, a może przede wszystkim rzetelna i miła obsługa, która sprawia że każdy międzynarodowy kurs jest przyjemnością. Obecnie spółka zatrudnia około stu przeszkolonych osób, które pomogą nam w każdej sytuacji.


Autokary międzynarodowe Agat z Polski do innych krajów

Przykładowe połączenia autokarowe Agat z Polski do Niemiec i Danii przedstawia się w sposób następujący: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Pułtusk, Warszawa, Łódź, Piotrków trybunalski, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Żary, Olszyna, Cottbus, Berlin, Hamburg, Lubeck, Kiel, Schleswig, Flensburg, Haderslev, Kolding, Velje, Horsens, Skanderborg, Arhus, Randers, Aalborg, Frederikshavn, Fredericia, Odense, Slagelse, Kopenhaga.

autokary agat
Tanie bilety autokarowe Agat z Białegostoku do Kopenhagi w systemie biletowym Euroticket

Autobusy Agat do Danii i Niemiec na wyżej opisanej trasie powinny być oznaczane symbolami trasy N-01/D-03 Polska-Niemcy-Dania. Bilety autokarowe Agat z Polski do Danii i Niemiec można zakupić online na naszej stronie w systemie biletowym Euroticket na wszystkie dni tygodnia oprócz poniedziałków, z kolei powroty autokarem do Polski z Danii i Niemiec odbywają się we wszystkie dni oprócz środy. Przewozy autokarowe wyruszają w te dni w określonych kierunkach, jednak wszystko zależy również od miejscowości, z której się wyjeżdża. Na przykład w momencie pisania tego tekstu rozkłady jazdy linii autokarowych Agat na trasie Polska-Niemcy i Polska-Dania świadczą o tym, że w środę i niedzielę autokary te nie wyjadą z początkowych miejscowości wymienionych na liście. Bilety autobusowe Agat do Niemiec i Danii będzie można kupić jedynie począwszy od Katowic.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!