Tanie bilety autokarowe Becker Reisen – Tanie linie autokarowe Becker Reisen – Bilety autokarowe Becker Reisen online – Przewozy autokarowe Becker Reisen- Autobusy Becker Reisen z Polski

Firma Becker Reisen to nazwa niemieckiego przewoźnika autokarowego, która na rodzimym rynku działa na rynku od 1966 roku, a jego siedziba znajduje się w mieście Brehmer. Początkowo firma ta zajmowała się przewozami taksówkarskimi, z czasem jednak ich działalność zmieniała się, od przewozu uczniów, poprzez organizację wycieczek po Europie, aż ostatecznie po organizację autokarowych przejazdów międzynarodowych. W pewnym momencie swojej działalności właściciele firmy Becker Reisen postanowili rozszerzyć swoją działalność na wschód, przez co powstała filia tej firmy w Polsce, w Poznaniu. Do realizacji przewozów autokarowych przewoźnik wykorzystuje nowoczesny tabor autokarowy, systematycznie przeglądany i odnawiany, zapewniający komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Autokary te prowadzone są ponadto przez wykwalifikowanych kierowców, których wspomaga personel pomocniczy, służący radą i pomocą pasażerom. Filia firmy Becker Reisen w Polsce specjalizuje się przede wszystkim w realizowaniu połączeń autokarowych do Niemiec, a ich uzupełnieniem są linie poprowadzone do Danii, Holandii, Szwecji i Norwegii.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

Polska – Niemcy. Niemcy to duże państwo europejskie, położone na zachodzie kontynentu, graniczące od zachodu z Polską. Państwo to poszczycić się może wysoko rozwiniętą gospodarką. To z kolei sprzyja napływowi emigrantów zarobkowych z innych krajów, należących głównie do Unii Europejskiej. Także dla Polaków wiele miast niemieckich stało się przystanią, w momencie otwarcia rynku pracy dla obcokrajowców. Dla innych z kolei Niemcy są miejscem wypoczynku. Dzięki dostępowi do gór Alp oraz do Morza Północnego i Bałtyckiego, wiele miast stanowić może idealny cel wyprawy turystycznej. Oba te uwarunkowania wpłynęły na wzrost popytu na transport z Polski do Niemiec. Z kolei w związku z tym, iż transport autokarowy jest mniej kosztowny, aniżeli inne formy podróżowania, a także bardziej dostępny, natomiast odległości pomiędzy miastami docelowych podróży się są zbyt duże, przewozy autokarowe sprawdzają się najlepiej i są bardzo chętnie podejmowane przez podróżujących. To z kolei wywołało wzrost oferty transportowej ze strony przewoźników. Przykładowe połączenie autokarowe realizowane przez firmę Becker Reisen to: Gdańsk – Groningen, poprowadzone przez następujące, pośrednie miasta przystankowe: Gdynię, Wejherowo, Lębork, Sławno, Koszalin, Nowogard i Goleniów w Polsce; a także: Berlin, Hamburg, Bremen, Bremerhaven, Oldenburg i Leer w Niemczech. Inna gałąź tej trasy po przejechaniu przez przystanki pośrednie w Polsce, kontynuowana jest przez niemieckie miasta: Lubeck, Kiel, Schleswig i Flensburg.  Przykładowa podróż z Gdańska do Leer w Niemczech trwa około 16 godzin i kosztuje w jedną stronę około 220 PLN.

Polska – Dania. Dania to niewielkie państwo, które pomimo, iż położone na stałym lądzie Europy, zaliczane jest do krajów skandynawskich. Jest to kraj w przeważającej części nizinny, a piękne krajobrazy i bogata historia zachwycić może nawet wymagających turystów. Dania stanowi także często miejsce przystankowe w podróżach na północ Europy, w związku z bezpośrednim połączeniem ze szwedzkim miastem Malmo. Połączenie autokarowe firmy Becker Reisen prowadzące do Danii realizuje najpierw przystanki pośrednie zlokalizowane m.in. w: Białymstoku, Łomży, Warszawie, Łodzi, Zamościu, Puławach, Radomiu, Kole, Koninie, czy Poznaniu w Polsce; a następnie przystanki w Niemczech, oraz przystanki w Danii, w miastach: Kopenhaga, Odense, Kolding, Vejle, Horsens, Arhus, Randers, Aalborg i Frederikshavn.

Polska – Holandia. Holandia to kraj europejski, słynny w świecie z największego poziomu liberalizmu i wolności. Przyciąga to do tego kraju licznych turystów, a także osoby osiedlające się tam na stałe, przez co kraj ten należy do najgęściej zaludnionych. Symbolami Holandii są też wiatraki i tulipany, które licznie zdobią każde miasto holenderskie. W połączeniach autokarowych firmy Becker Reisen Holandia stanowi jedynie miejsce przystankowe w trasach oferowanych do innych państw europejskich. W związku z tym jedynym miastem holenderskim, przez które poprowadzona jest trasa tego przewoźnika to miasto Groningen.

Sprawdź także przewozy autokarowe do Polski i z Polski od innych przewoźników międzynarodowych jak Polonia Transport czy Sandra.

Polska – Szwecja. Szwecja to kraj skandynawski, charakteryzujący się występowaniem nadal dzikiej i nieokiełznanej przyrody. To zadziwia i przyciąga licznych zainteresowanych turystów z całego świata. Stolica kraju – miasto Sztokholm położony jest na wyspach, pomiędzy którymi poprowadzone są liczne kanały, prze co miasto zyskało przydomek Wenecji Północy. Wszyscy zainteresowani odwiedzeniem tego niezwykłego kraju skorzystać mogą z połączenia autokarowego obsługiwanego przez firmę Becker Reisen. Trasa ta rozpoczyna się w Gdańsku i po zrealizowaniu przystanków m.in. w: Rumii, Lęborku, Sławnie, Koszalinie, Nowogardzie i Goleniowie po stronie polskiej kontynuowana jest przez następujące miasta szwedzkie: Goteborg, Halmstad i Helsingbord, aż docelowo do Malmo. Poza tą trasą, z Polski realizowane są inne połączenia poprowadzone przez inne regiony kraju, z przystankami pośrednimi m.in. w: Białymstoku, Warszawie, Zamościu, Lublinie, Krasnymstawie, czy Puławach; zagraniczna zaś część trasy pozostaje bez zmian.

Polska – Norwegia. Norwegia to również kraj skandynawski, słynący z zimna i dzikiej przyrody. Zaludniona jest jedynie część kraju, pozostałą zaś nadal pokrywa tundra. W Norwegii doświadczyć można zjawiska zorzy polarnej, niespotykanej nigdzie indziej na świecie. Do Norwegii dojechać można autokarem m.in. firmy Becker Reisen. Przewoźnik ten proponuje połączenie prowadzące z Białegostoku, Zamościa, bądź   następnie przez: Łomżę, Ostrołękę, Łódź, Lublin, Radom, Koło, Konin, Poznań, Gorzów Wielkopolski po stronie polskiej; a następnie przez inne kraje europejskie, po czym dociera docelowo do Norwegii i kończy bieg w jedynym w kraju przystanku, zlokalizowanym w mieście Oslo.


Autokary międzynarodowe Becker Reisen z Polski do innych krajów

Przykładowe połączenia autokarowe Becker Reisen do Danii, Holandii i Niemiec to: Gdańsk, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Karlino, Nowogard, Goleniów, Ebląg, Malbork, Tczew, Starogard Gdański, Czersk, Chojnice, Człuchów, Piła, Wałcz, Stargard Szczeciński, Szczecin, Hamburg, Tostedt, Bremen, Bremerhaven, Oldenburg, Leer, Groningen, Lubeck, Neumunter, Kiel, Schleswig, Flensburg, Kolding, Vejle, Horsens, Arhus, Haderslev, Fredericia, Odense.

tanie autokary becker reisen do danii z polski
Przewóz osób Becker Reisen z Gdańska do Odense

 Linie autobusowe Becker Reisen z Polski do Danii na wyżej wspomnianej trasie posiadają także konkurencję w postaci autobusów Marolines, a także autokarów Agat. Ich bilety autokarowe online można zakupić na naszej stronie poprzez system rezerwacyjny Euroticket. Tanie autokary Becker Reisen liczą sobie za zwoje usługi stawkę określoną w zależności od terminu wyjazdu i oferty, na jaką trafi klient. Przewóz osób Becker Resien z Gdańska do Odense w Danii kosztował będzie odpowiednio – bilet autokarowy z Polski do Danii około 380/410 złotych; natomiast korzystniejszą alternatywą na tanie bilety Becker Reisen jest zakup bilety dwustronnego, tańszego niż dwa jednostronne. Całość oferty na transport osób Becker Reisen znajduje się w podglądzie wyszukiwarki biletowej Euroticket.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!