Tanie linie autokarowe Gairing – Bilety autokarowe Gairing online – Przewozy autokarowe Gairing – Autobusy Gairing z Polski

Linie autobusowe Gairing to spółka prawa handlowego działająca w Polsce, a stanowiąca przedstawicielstwo niemieckiej firmy transportowej Gairing GMBH. Oprócz międzynarodowych przewozów autokarowych osób, firma ta oferowała także wynajem luksusowych autokarów marki Mercedes. Te właśnie nowoczesny pojazdy zapewniały bezpieczeństwo oraz komfort jazdy pasażerom. Ponadto wysoko wykwalifikowany personel, stale uczestniczący w różnorodnych szkoleniach dokształcających, zapewniał wysoką jakość świadczonych przez firmę usług. Firma oferowała przejazdy jedynie na dwóch międzynarodowych trasach z Gdyni, bądź z Tczewa do Stuttgartu w Niemczech.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

Bilety na te trasy nabyć można było z wykorzystaniem internetowego formularza zakupu, bądź osobiście w agencji pośredniczącej w sprzedaży biletów. Pasażer, kupujący bilet na przejazd zobowiązany był jest uprzednio zapoznać się i zaakceptować warunki przejazdu firmy Gairing. W warunkach tych wskazane było, iż zakupiony bilet ważny jest przez okres sześciu miesięcy od dnia zakupu. Pasażer chcący zwrócić niewykorzystany bilet autokarowy liczyć się musiał z utratą części pieniędzy, i tak dokonując zwrotu do 14 dni przed wyjazdem, firma potrącała 10% wartości biletu, zwracając bilet między 14, a 3 dniem przed podróżą – straciło się już 30% ceny biletu, natomiast przy zwrocie biletu mniej, niż 3 dni przed planowanym wyjazdem – otrzymywało się zwrot jedynie 50% ceny biletu. Pasażer zaś, który chciał zwrócić bilet w dniu wyjazdu liczyć się musiał, iż nie otrzyma zwrotu ceny biletu. Należało więc rozważnie dokonywać zakupu biletu. W cenie biletu, pasażer mógł zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu do 25 kg oraz jedną sztukę bagażu podręcznego. Dodatkowo, jeśli w luku bagażowym znajdowało się miejsce, pasażer mógł zabrać bagaż dodatkowy, za opłatą 10 Euro – pierwszy nadbagaż oraz 15 Euro – drugi nadbagaż.

Ponadto firma zastrzegała sobie możliwość pobrania opłaty w wysokości 25 Euro za świadome uszkodzenie wyposażenia autokaru. Firma Gairing oferowała przewozy autokarowe na trasach z Gdańska do Stuttgartu w Niemczech oraz z Tczewa do Stuttgartu. Obydwie linie wyruszały z miast Polski w środy, piątki i niedziele, następnie po przejechaniu indywidualnych tras krajowych spotykały się na granicy w Kołbaskowie, a następnie tą samą trasą zmierzały do miasta docelowego – Stuttgartu. Cena biletu normalnego, w jedną stronę, z Gdyni do Stuttgartu wynosiła 275 PLN, natomiast z Tczewa, bilet było 10 PLN tańszy. Obecnie międzynarodowe przewozy autokarowe Gairing zostały przejęte przez inne linie autokarowe, których ofertę znajdziesz na naszej stronie w systemie biletowym.

Zapoznaj się również z trasami do Frankfurtu i Hannoveru. Sprawdź ofertę takich przewoźników autobusowych jak linie Sandra do Niemiec czy też autobusy Polonia Transport.