Bilety autokarowe Interbus – Tanie bilety autokarowe Interbus – Tanie linie autokarowe Interbus – Bilety autokarowe Interbus online – Przewozy autokarowe Interbus – Autobusy Interbus z Polski

Interbus to jedna z firm, która funkcjonowała na polskim rynku przewozów autokarowych do 2010 roku. W tym bowiem roku została przejęta przez innego, większego przewoźnika – firmę Sindbad, tworząc z nią wielką platformę działającą wspólnie na rynku w zakresie zarówno organizacji i planowania oferowanych linii przewozów międzynarodowych, jak i sprzedaży biletów autokarowych. Każdy lubi podróżować i do tego coraz więcej osób korzysta z przejazdów, czy to właśnie w celach turystycznych, czy biznesowych. W związku z tym im większy popyt na przewozy autokarowy, tym więcej firm rozpoczyna oferowanie swoich usług w tym zakresie, a tym samym coraz większa konkurencja na rynku. Dodatkowo od momentu pojawienia się na rynku polskim ofert tanich linii lotniczych, które cenowo śmiało mogły konkurować z przewoźnikami autokarowymi, firmy transportu autokarowego musiały szybko i skutecznie zareagować.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

W ten właśnie sposób uczyniła wspomniana firma Interbus i Sindbad. W wyniku połączenia, firmy mogły bardziej optymalnie planować realizowane połączenia międzynarodowe, obniżając jednocześnie ceny oferowanych przejazdów wraz z dodatkowymi  licznymi obniżkami i rabatami, oferowanymi sezonowo. Ponadto oferta obu firm uzupełniła się umożliwiając objęcie wspólną siatką połączeń całej Europy. Dzięki temu przewoźnik ten systematycznie odnotowuje przyrosty sprzedaży, skutecznie konkurując z innymi firmami. Bilety na przejazdy autokarowe firmy Interbus nabywać można albo droga internetową, albo bezpośrednio w licznych biurach sprzedaży. Przed kupnem biletu autokarowego online na przejazd, każdy pasażer zobowiązany jest zapoznać się z warunkami przewozu określającymi prawa i obowiązki obu stron umowy.

Z wykorzystaniem licznych nowoczesnych autokarów zapewniających pasażerom bezpieczną i komfortową podróż nawet na długich trasach, firm Sindbad – Interbus proponuje klientom połączenia autokarowe do ponad czterystu miejscowości rozlokowanych w całej Europie. Dzięki autokarom tej firmy dotrzeć można zatem do następujących państw europejskich: Polski, Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii, Austrii, Bułgarii oraz Grecji. Ponadto przystanki autokarowe zlokalizowane są nie tylko w dużych miastach, ale także w mniejszych miejscowościach, umożliwiając nieograniczony dostęp dla wszystkich zainteresowanych pasażerów. Prześledź także trasy do Reading i Rotterdamu.


Autokary międzynarodowe Interbus z Polski do innych krajów

Tanie autokary Interbus z Polski podróżują do licznych krajów i miast. Przykładem takich przewozów osób Interbus jest trasa: Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom,  Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Toszek, Strzelce Oopolskie, Izbicko, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Zurich (Zürich, Zurych, Zurigo, Turitg, Züri), Basel (Bazylea, Bâle, Basilea), Berne (Berno, Bern, Berna), Fribourg (Fryburg, Freiburg im Üechtland, Friburgo), Lausanne (Lozanna, Losanna), Geneve (Genewa, Genf, Genève, Ginevra). Linie autobusowe Interbus współpracują na trasie z przewoźnikami Sindbad, Almabus oraz Bermuda.

przewóz osób interbus do szwajcarii
Linie autokarowe Interbus z Polski do Szwajcarii i ze Szwajcarii do Polski

Ofertę na transport osób Interbus na trasie z Krakowa do Genewy i bilety autokarowe mu przynależne podejrzeć można w systemie biletowym Voyager. Tani bilety Interbus do Szwajcarii to jednak tylko ułamek usług, jakie zaoferować może ta firma. Dzięki współpracy z wyżej wymienionymi firmami transportowymi, możliwe są przewozy osób z Polski do niemal każdego zakątka Europy. Tanie autokary Interbus do Szwajcarii, a raczej bilety autokarowe na nie kosztują w granicach około 300 złotych w jedną stronę. Bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jednak będzie zakup biletu na przewóz osób Interbus w dwie strony.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!