Bilety autokarowe Polonia Transport – Tanie bilety autokarowe Polonia Transport – Tanie linie autokarowe Polonia Transport – Bilety autokarowe Polonia Transport online – Przewozy autokarowe Polonia Transport – Autobusy Polonia Transport z Polski

Krajowe i międzynarodowe przewozy autokarowe należą w Polsce do bardzo popularnych często wykorzystywanych form podróżowania. Związane jest to z ich zaletami, jakimi jest stosunkowo niska cena za przejazd, a także duża dostępność dla pasażerów, z uwagi, iż przystanki usytuowane są nie tylko w dużych, ale i niewielkich miasteczkach. W związku z tą popularnością rośnie także ilość firm transportowych, świadczących tego typu usługi przewozowe. Jedną z takich firm autokarowych jest Polonia Transport. Powstała ona w 1988 roku, z siedzibą w Zamościu i od tej pory nieprzerwanie świadczy usługi w zakresie organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych osób. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu uzyskała ona już stosunkowo wysoką pozycję na rynku polskim, a także zaufanie klientów. W pierwszym etapie działalności firma Polonia Transport świadczyła usługi wyłącznie na trasach w kierunku do Niemiec. Następnie jednak nawiązywała różnorakie porozumienia z innymi przewoźnikami, dzięki czemu jej oferta zaczęła się poszerzać o nowe kierunki docelowych połączeń. I tak, trasy do Irlandii możliwe były do uruchomienia dzięki nawiązaniu porozumienia z firmą BM Tur i TD Transport; trasy do miast brytyjskich, holenderskich, belgijskich i niemieckich – dzięki współpracy z przewoźnikiem Rumet Express; zaś trasy do Francji możliwe były dzięki umowie podpisanej z firmami Sokół i Eurotrans. Głównym założeniem i celem działania tego przewoźnika jest świadczenie wysokiej jakości usług transportowych, czego wynikiem jest stała analiza oferowanej siatki połączeń i dopasowywanie jej do wymagań i sugestii zgłaszanych przez pasażerów. Firma Polonia Transport oferuje aktualnie ponad czterdzieści regularnych połączeń autokarowych.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

Polska – Niemcy. Firma Polonia Transport samodzielnie obsługuje w szczególności połączenia do Niemiec. Trasy te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród pasażerów. Niemcy to duży europejski kraj, odgrywający duże znaczenie gospodarcze na kontynencie. Dzięki temu w tamtym kierunku podróżuje wiele osób, w tym także i Polaków. Jedni jeżdżą do Niemiec z przyczyn turystycznych, inni biznesowych, a jeszcze inni wybrali ten kraj jako miejsce realizacji pracy zarobkowej. To wszystko wpłynęło na wzrost popytu na transport autokarowy, czego wynikiem były liczne trasy zaoferowane właśnie w te regiony kontynentu. Miasta niemiecki, w których ustanowione zostały przystanki na trasach firmy Polonia Transport to m.in.: Hannover, Osnabruck, Recklinghausen, Herne, Gelsenkirchen, Duisburg, Krefeld, Monchengladbach, Aachen, Berlin, Hamburg, Brema, Oldenburg, Bremerhaven, Leer, Norymberga, Stuttgart, Freiburg, Offenburg, Bielefeld, Hamm, Dortmund, Dusseldorf, Kolonia, Duisburg, Fulda, Darmstadt, Frankfurt nad Menem, Drezno, Ulm i wiele innych. Przykładowe połączenie autokarowe firmy Polonia Transport realizowane jest na trasie Stalowa Wola – Aachen, m. in. przez: Nisko, Rzeszów, Dębicę, Tarnów, Kraków, Chrzanów, Gliwice w Polsce i Hannover, Osnabruck, Herne, Duisburg, Krefeld i Monchengladbach w Niemczech. Powyższe połączenia firmy Polonia Transport do Niemiec oferowane są każdego dnia tygodnia.

Polska – Benelux. Benelux to związek państw europejskich, w skład którego wschodzą Belgia, Holandia i Luksemburg. Kraje te położone są w północno zachodniej części stałego lądu Europy i współpracują ze sobą na podstawie podpisanych porozumień. Należą one do najbardziej zaludnionych państw europejskich i są popularnym celem wypraw biznesowych, zarobkowych, czy turystycznych. Dzięki usytuowaniu stanowią także ważny punkt przesiadkowy i przystankowy w podróżach realizowanych na zachód, bądź północ Europy. Transport autokarowy z Polski do krajów Beneluksu zapewnia m.in. przewoźnik Polonia Transport. Przystanki na tych trasach usytuowane zostały w: Antwerpii, Brukseli i Liege w Belgii; a także w Eindhoven w Holandii i stanowią jedynie miejsca przystankowe w innych trasach międzynarodowych, co zapewnia pasażerom możliwość realizacji podróży łączonych.

Sprawdź także tanie autokary innych firm przewozowych – Becker Reisen, Sandra czy Interbus.

Polska – Wielka Brytania. Anglia to duży kraj europejski, położony  w północnej części kontynentu. Jest to obecnie jedno z najważniejszych państw europejskich, biorące udział w ważnych debatach na temat podejmowanych działań. Anglia kojarzy się przede wszystkim z Królową, Londynem i licznymi uniwersytetami. Londyn to światowa metropolia, w której rozwinęły się głównie usługi finansowe, czego konsekwencją są siedziby licznych instytucji finansowych i ubezpieczeniowych z całego świata. Londyn ponadto to jeden z głównych celów podróży polskich emigrantów zarobkowych. Ten właśnie popyt spowodował znaczne poszerzenie i urozmaicenie oferty transportu z Polski do Wielkiej Brytanii. I tak z firmą Polonia Transport podróżować można autokarem bezpośrednio do angielskich miast: Aberdeen, Maidstone, Londyn, Luton, Birmingham, Preston, Lancester, Carlisle, Glasgow, Edynburg, Slough, Reading, Southampton, Brighton, Coventry, Nottingham, Leeds, Cardiff, Swansea, Manchster, Northampton, Liverpool, czy też Peterborough. Połączenia autokarowe do Wielkiej Brytanii są tak bardzo popularne, iż przewoźnik Polonia Transport postanowił realizować je z Polski codziennie, z wyjątkiem poniedziałków. Jedno z przykładowych połączeń poprowadzone jest z Zamościa przez: Krasnystaw, Chełm, Lublin, Radom, Sieradz, Kalisz, Konin, Poznań, Coventry, Leicester, Nottingham, aż docelowo do Sheffield.


Autokary międzynarodowe Polonia Transport z Polski do innych krajów

Tanie autokary Polonia transport podróżują między innymi z Polski do Wielkiej Brytanii i z Wielkiej Brytanii do Polski. Jedna z tras, jakie oferują przewozy osób Polonia tramnsport to: Sanok, Krosno, Jasło, Biecz, Gorlice, Grybów, Nowy Sącz, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Mielec, Bielsko-Biała, Pszczyna, Żory, Rybnik, Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Luton, Slough, Reading, Swindon, Gloucester, Bristol, Newport, Cardiff, Llanelli, Swansea, Exeter, Torquay, Plymouth.

tanie bilety polonia transport do anglii
Linie autokarowe Polonia Transport do Plymouth z Polski

 Jak widać na grafice załączonej wyżej, linie autobusowe Polonia Transport ogłaszające się w wyszukiwarce biletowej Voyager mają również konkurentów na trasie. Wśród nich są autokary Interbus-Sindbad oraz autobusy Sindbad. We wszystkich przypadkach bilety autokarowe do Plymouth z Sanoka w jedną stronę kosztować będą około 610 złotych; natomiast bardziej opłacalnym rozwiązaniem będzie zakup jednego biletu dwustronnego na transport osób Polonia Transport do Wielkiej Brytanii niż dwóch jednostronnych.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!