Bilety autokarowe Sandra – Tanie bilety autokarowe Sandra – Tanie linie autokarowe Sandra – Bilety autokarowe Sandra online – Przewozy autokarowe Sandra – Autobusy Sandra z Polski

Firma Sandra to biuro podróży, którego głównym obszarem działania są międzynarodowe usługi transportowe. Oprócz tej głównej, firma świadczy także dodatkowe usługi w postaci: organizacji wypoczynku,  wynajmu autokarów, a także sprzedaży biletów autokarowych własnych i innych przewoźników oraz ubezpieczeń. Firma powstała w 1990 roku, dysponuje więc dużym doświadczenie w wykonywanym obszarze działania. Jej celem jest zaspokojenie potrzeb klientów i ich zadowolenie z jakości świadczonych usług. Aby sprostać temu, firma przekazuje do ich dyspozycji bezpieczne i komfortowe autokary marek Mercedes oraz MAN, realizujące połączenia.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

Wszystkie pojazdy są bogato wyposażone w rozchylane fotele lotnicze z podłokietnikami, podnóżkami, indywidualnymi nawiewami i oświetleniem, pokładową toaletę, barek, sprzęt audiowizualny, radio a także klimatyzację i ogrzewanie. Firma zatrudnia także wykwalifikowany, odpowiedzialny, rzetelny i doświadczony personel, który z pełnym zaangażowaniem dba o bezpieczeństwo i komfort jazdy pasażerów. W ramach realizowanych połączeń międzynarodowych, firma Sandra oferuje transport z Polski jedynie do Niemiec. Linia rozpoczyna się w Zawadzie i po zatrzymaniu się w miejscowościach przystankowych w: Jastrzębiu, Żorach, Rybniku, Wodzisławiu Śląskim, Rydułtowach, Raciborzu, Polskiej Cerkwii, Koźlu, Krapkowicach dociera do Strzelców Opolskich.

Ta sama linia antenowo rozpoczyna się w miejscowości Orzesze i następnie przejeżdża przez: Łaziska, Mikołów, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Toszek, również dojeżdżając do Strzelców Opolskich. W tejże miejscowości obydwa autokary łączą się w jedną linię, która ze wszystkimi pasażerami wyrusza w dalszą podróż przez: Opole, Wrocław, Legnicę, Bolesławiec, Jędrzychowie, Giessen, Bad Hamburg, Frankfurt, Darmstadt, Mannheim, Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, aż do miejscowości Stuttgart. Sprawdź też połączenia do Dortmundu i Frankfurtu.


Autokary międzynarodowe Sandra z Polski do innych krajów

Tanie autokary Sandra z Polski do Niemiec posiadają dwie stale trasy na międzynarodowe przewozy autokarowe. Wśród nich jest połączenie o tego typu miejscowościach przystankowych: Zawada, Rybnik, Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Racibórz, Polska Cerekiew, Kędzierzyn-Koźle, Krapkowice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Giessen, Bad Homburg, Frankfurt nad Menem, Darmstadt, Mannheim, Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart. Przewóz osób Sandra prezentuje jedyną z możliwości dla osób wyruszających z Zawady do Stuttgartu. Inne tanie linie autobusowe nie oferują takiego połączenia.

linie autokarowe sandra do niemiec
Transport osób Sandra z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski

Linie autobusowe Sandra nie mają na trasie konkurencji w postaci innych przewoźników, więc ich bilety autokarowe do Stuttgartu w cenie około 250 złotych są świetną inwestycją.Bardziej opłaci się zakup biletu autobusowego Sandra w dwie strony, będzie tańszy niż dwa pojedyncze.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket!