Tanie bilety autokarowe Sindbad – Tanie linie autokarowe Sindbad – Bilety autokarowe Sindbad online – Przewozy autokarowe Sindbad – Autobusy Sindbad  z Polski

Firma przewozowa SINDBAD działa na rynku transportowym od trzydziestu lat i jest jedną z najlepszych w swoim profilu. Gęsta sieć połączeń i bogata flota sprawia, że pasażerowie chętnie ją wybierają.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

HISTORIA SINDBADA

Sindbad został założony w 1983 roku, jako jedne z pierwszych biur podróży w Polsce komunistycznej. Wraz ze zmianą ustroju firma autokarowa zajęła się także komunikacją międzynarodową, stając się z czasem liderem. Aczkolwiek firma SINDBAD nie zrezygnowała z prowadzenia wycieczek, które do tej pory organizuję. W roku 2004 zarząd spółki zdecydował się na połączenie firmy z innymi firmami autokarowymi, tworząc ogromną sieć transportową. Obecnie pod szyldem SINDBADA gromadzą się: SINDBAD Opole, JANOSIK Rzeszów, ALBATROS Przemyśl, RIVERA Opole, EAST-WEST Eurolines Lwów, STAR TURIST Olsztyn, TURNIG Sofia, NORD Gdynia, ALMABUS Wrocław, a także na przykład TRANS-EXPRES Ełk. Funkcjonowanie tak dużej ilości przewoźników skutkuję posiadaniem ogromnej floty autokarowej, na którą składają się międzynarodowe autokary wysokiej klasy (wyposażone w toaletę, klimatyzację, regulowane fotele), które jednak trudno zliczyć, aczkolwiek sama spółka SINDBAD od lat posiada niemieckie pojazdy typu Setra.

Czytałeś już informacje na temat innych międzynarodowych linii autokarowych konkurujących z autobusami Sindbad? Porównaj ofertę busów Polonia Transport, Becker Reisen, Sandra czy też Agat.

BILETY I POŁĄCZENIA
Tanie bilety autokarowe marki SINDBAD można nabyć drogą internetową, co jest w dzisiejszych czasach dużym udogodnieniem zwłaszcza dla zapracowanych osób. Internetowy bilet kupujemy poprzez stronę internetową, która jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Wystarczy jedynie w wyszukiwarkę wpisać miasta odjazdu i przyjazdu oraz podać datę i typ podróży i to wszystko. System samodzielnie szuka dostępnych ofert, pokazując także ceny promocyjne. Następnie użytkownik zaznacza wybraną opcję i podaje swoje dane personalne i tani bilet autokarowy przychodzi na maila, który następnie drukujemy.

Tanie bilety autokarowe spółki SINDBAD są dostępne na kilkudziesięciu trasach międzymiastowych oraz na wielu trasach międzynarodowych. Praktycznie z każdego polskiego miasta wyrusza w Europę autokar przewoźnika. Swoim zasięgiem obejmuję niezliczone europejskie miasta, miasteczka oraz mniejsze miejscowości dając klientom możliwość wyboru oraz dojechania do wybranego celu. Najpopularniejszymi kierunkami obsługiwanymi przez przewoźnika są trasy do Monachium (w Niemczech), Londynu (w Anglii), Zurich (w Szwajcarii), Lwowa (na Ukrainie), Paryża (we Francji).

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
Poprzez lata funkcjonowania linie  SINDBAD  stały się marką samą w sobie, gwarantując swoim pasażerom nie tylko bezpieczeństwo, ale również wysoką jakość usług. Dzięki ciągłym staraniom mającym na celu ciągłe podnoszenie standardów tanie linie autokarowe SINDBAD otrzymały wiele nagród, w tym między innymi: w 2006 roku prestiżowe niemieckie odznaczenie dla Najlepszych Międzynarodowych Linii Autokarowych w Europie, kilkakrotne zdobyte „Gazele Biznesu” oraz wiele innych wyróżnień.


Autokary międzynarodowe Sindbad z Polski do innych krajów

Przykładowe połączenia autokarowe Sindbad z Polski do Holandii i z Holandii do Polski: Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Venlo, Eindhoven, Tilburg, Ommen, Veenendaal, Zaandam.

autokary sindbad holandia
Autobusy Sindbad z Przemyśla do Ommen – z Polski do Holandii

Tanie przewozy autokarowe Sindbad z Polski do Holandii, a dokładniej na przykładowej trasie Przemyśl-Ommen to bardzo dobra możliwość taniego podróżowania między tymi dwoma krajami. Na powyższej liście międzynarodowych przewozów autokarowych widać również połączenia autobusowe Sołtysik Reisen na tej samej trasie – tani przewoźnik współpracującym z autobusami Sindbad na niektórych liniach. wyjazd autokarem Sindbad do Holandii z Polski w jedną stronę kosztował będzie około 310 złotych w chwili pisania tego tekst. Jednak bilety autokarowe Sindbad do Holandii będą tańsze, gdy pod uwagę weźmie się bilet autobusowy online w dwie strony, ceny mogą zmienić się też z czasem.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!