Bilety autobusowe do Anglii z Polski – Polska-Anglia-Polska – Tanie autokary do Anglii – Przewozy do Anglii

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!


Linie autokarowe do Anglii z Polski i z Anglii do Polski – Przykładowe przewozy do Anglii:

° autobusy do Anglii Sindbad, autokary do Anglii Interbus, przewozy do Anglii Polonia Transport

Trasa: Warszawa, Łowicz, Łódź, Konin, Poznań, Świebodzin, Słubice, Dover, Maidstone, Coventry, Leicester, Nottingham, Sheffield, Doncaster, Leeds, Bradford

przewóz osób anglia
Linie autokarowe Anglia-Polska-Anglia

Tanie autokary do Anglii od firm transportowych Sindbad, Interbus i Polonia Transport prezentują podobną ofertę ze względu na ścisłą współpracę tych przedsiębiorstw. Przewóz osób do Anglii z Polski i z Anglii do Polski na tej trasie (w przypadku połączenia z Poznania do Nottingham) trwał będzie około 22 godziny. Linie autokarowe do Anglii, których nazwy zostały już wymienione oznaczają trasę symbolami 05 i tak tez właśnie powinny być znakowane ich pojazdy. Tanie bilety autokarowe do Anglii na podróż do powyższych miejscowości zdobyć można poprzez skorzystanie z systemu biletowego Voyager.

° połączenia do Anglii Eurobus Eurolines Polska (w tym: autobusy Sokół, autokary Biacomex Transport, przewozy Eurotrans, połączenia Orland, bilety Trans Service)

Trasa: Lesko, Sanok, Krosno, Jasło, Biecz, Gorlice, Grybów, Nowy Sącz, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Chrzanów, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Blackpool

transport osób do anglii
Połączenia autokarowe Anglia-Polska-Anglia

Transport osób do Anglii na powyższych przystankach zapewniony jest przez platformę autokarową Eurobus Eurolines Polska i jej firmy partnerskie. Bilety autobusowe do Anglii z tego przedziału nabyć można na naszej stronie w systemie Euroticket, gdzie ogłaszają się przewoźnicy. Przewozy do Anglii zamawiać można z wielu miejscowości w Polsce. Przykładem może być połączenie z Biecza do Blackpool. W takim przypadku bilet autobusowy online jednostronny będzie kosztował około 435 złotych/525 złotych/555 złotych – w zależności od oferty, na jaką trafisz.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

Przemyśl także zakup taniego biletu autobusowego do Reading oraz Birmingham.