Bilety autokarowe do Birmingham – Transport osób do Birmingham – Polska-Birmingham-Polska – Przewóz osób do Birmingham

Od momentu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, podróże międzynarodowe Polaków uległy znacznemu zwiększeniu. Do celów podróży dotychczas głównie turystycznych, dołączyły od tego czasu również podróże w celach służbowych, a także zarobkowych. Oczywiście największym powodzeniem wyjazdowym cieszą się kraje europejskie, w których indywidualne miasta odgrywają swoją rolę w strukturach unijnych. Do tychże miast różne środki transportu na rynku polskim zmuszone zostały uruchomić dodatkowy transport. W wielu przypadkach również powołanych zostało do życia wiele nowych firm transportowych, wspierających już istniejące, w zakresie przewozów.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

Najpopularniejszym zaś wśród Polaków środkiem transportu na trasach międzynarodowych są przewozy autokarowe. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż ta forma transportu jest dostępna dla zainteresowanych zamieszkujących wszystkie regiony Polski, a ponadto dojechać można nimi do różnych zakątków Europy, nie tylko dużych miast, jak to jest w przypadku np. transportu lotniczego. Dodatkowo przejazdy te charakteryzują stosunkowo niskie ceny biletów. Jednym z kierunków oferowanych tras polskich linii autokarowych jest bardzo popularne miasto wśród Polaków – brytyjskie Birmingham, położone w środkowej części państwa. Transport bezpośredni z Polski do tego miasta oferują firmy: Eurolines Polska, Interbus, Polonia Transport. Trasa z przykładowej Warszawy do Birmingham trwa około 28 godzin i kosztuje średnio około 400 zł.

Jedna z nich na tej trasie poprowadzona jest z Lublina przez: Puławy, Radom, Warszawę, Konin, Poznań, Świebodzin, Tomrzyn, a następnie przez angielskie: High Wecombe, Oxford, Coventry, aż do Birmingham, jako miejsca docelowej podróży. Inna zaś trasa rozpoczyna się w Białej Podlaskiej, a następnie obsługuje przystanki w Siedlcach, Warszawie, Płocku, Toruniu, Bydgoszczy, Pile, Gorzowie Wielkopolskim, Londynie, Luton, Milton Keynes, Northampton i Birmingham; trasa ta zaś kończy się w Dublinie. Sprawdź też połączenia autokarowe do Reading.


Przykładowe tanie autokary do Birmingham z Polski i z Birmingham do Polski i bilety autokarowe przez internet na nie:

° przewóz osób do Birmingham Sindbad, linie autokarowe do Birmingham Interbus-Sindbad, tanie bilety do Birmingham Polonia Transport

Trasa: Suwałki, Augustów, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Słubice, Dover, Maidstone, Oxford, Birmingham, Wolverhampton, Stoke on trent, Manchester

°  transport osób do Birmingham Eurobus Eurolines Polska (w tym: autobusy Biacomex Transport, autokary Eurotrans, bilety Orland, linie Sokół, przewozy Trans Service)

Trasa: stalowa Wola, Nisko, Kolbuszowa, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Kraków, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Birmingham

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

Bilety do Birmingham nie są jedyną z możliwości, zawsze sprawdzaj także przewozy autobusowe do innych i z innych miast w Polsce i Wielkiej Brytanii od różnych przewoźników.