Bilety autokarowe do Berlina – Transport osób do Berlina – Polska-Berlin-Polska – Przewóz osób do Berlina

Bilety do Berlina, ale także do innych miast na międzynarodowych trasach autokarowych zakupić można drogą internetową, za pośrednictwem wielu stron WWW, jak również bezpośrednio u agentów współpracujących z danym przewoźnikiem w sprzedaży biletów. Berlin jest stolicą Niemiec, leżącą we wschodniej części kraju, przez co cena biletu na przejazd do tego miasta z Polski nie jest wysoki i waha się w granicy 150 – 200 zł w zależności od długości trasy i przewoźnika realizującego przejazd. Cena ta może ulec jeszcze obniżeniu dzięki wielu upustom stosowanym przez firmy transportowe.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

Rabatami, które z reguły stosują wszyscy przewoźnicy są zniżki dla: dzieci do lat 12; emerytów, którzy ukończyli 60 rok życia; młodzieży uczącej się do 26 roku życia, a także osób posiadających karty stałego klienta danej firmy. Oczywiście ogólną zasadą jest, iż cena biletu w dwie strony jest znacznie niższa, aniżeli cena dwóch biletów w jedną stronę. Podróż do Berlina również nie trwa długo; przykładowo z Zamościa do Berlina dojechać można w 18 godzin, a z Legnicy do Berlina podróż trwa jedynie niewiele ponad 3 godziny. Do Berlina autokarem bez przesiadek dojechać można ze wszystkich regionów Polski, zarówno z większych miast, jaki małych miasteczek. To przede wszystkim ta dostępność wyróżnia tę formę transportu spośród innych funkcjonującym na polskim rynku transportowym i sprawia, że jest ona jedną z najczęściej wybieranych form przez polskich podróżujących.

Przewoźnikami, którzy obsługują trasy z Polski do Berlina są: Eurobus Eurolines Polska, Ecolines, Agat, Becker Reisen, Interbus oraz PKS Warmia. Przykładowe zaś trasy, którymi dotrzeć można do Berlina to: Zamość, Przemyśl, Lesko, Tomaszów Lubelski, Kraśnik, Kielce, Wadowice, Cieszyn, Nowy Targ, Kluczbork, Katowice – Groningen przez Berlin; kurs realizowany antenowo; Nowy Dwór Gdański – Hamburg przez: Malbork, Gdańsk, Gdynię, Rumię, Wejherowo, Słupsk, Sławno, Koszalin, Kołobrzeg, Goleniów, Szczecin i Berlin; bądź trasa Suwałki – Stuttgart przez: Augustów, Białystok, Ostrów Mazowiecką, Warszawę i Berlin.


Przykładowe tanie autokary do Berlina z Polski i z Berlina do Polski oraz bilety autokarowe przez internet na nie:

° przewóz osób do Berlina Interbus-Sindbad, linie autokarowe do Berlina Sindbad

Trasa: Chełm, Lublin, Kraśnik, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Gliwice, Pyskowice, Toszek, Strzelce Opolskie, Izbicko, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Olszyn, Berlin, Hamburg

° tanie bilety do Berlina Ecolines

Trasa: Suwałki, Augustów, Białystok, Ostrów Mazowiecka, Warszawa, Berlin, Magdeburg, Hanower, Kassel, Fulda, Frankfurt nad Menem, Mannheim, Karlsruhe, Stuttgart

° transport osób Eurobus Eurolines Polska (w tym: autobusy Eurotrans, autokary Biacomex Transport, połączenia Sokół, przewozy PKS Warmia)

Trasa: Suwałki, Augustów, Ełk, Grajewo, Łomża, Warszawa, Łódź, koło, Konin, Września, Poznań, Świebodzin, Słubice, Berlin, Gottingen, Kassel, Giessen, Frankfurt nad Menem, Darmstadt, Mannheim, Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

Bilety do Berlina nie są jedyną z możliwości, zawsze sprawdzaj także przewozy autobusowe do innych i z innych miast w Polsce i Niemczech od różnych przewoźników.