Bilety autokarowe do Frankfurtu – Transport osób do Frankfurtu- Polska-Hannover-Polska – Przewóz osób do Hannoveru

Bilety nie tylko do Frankfurtu nad Menem cieszą się wśród polskich podróżujących ogromną popularnością. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż przewozy autokarowe na trasach międzynarodowych są stosunkowo niedrogie, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę inne dostępne formy transportu. Bilety te są łatwo dostępne, kupić je bowiem można w wielu biurach turystycznych na terenie całego kraju, a także internetowo. Pomimo, iż ceny biletów nie są zbyt wysokie, również niektóre grupy pasażerów skorzystać mogą z dodatkowych rabatów i obniżek.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

Z reguły wszystkie firmy transportowe respektują obniżki dla dzieci do lat 12, dla młodzieży uczącej się do lat 26, dla emerytów po ukończeniu 60 roku życia, czy też dla osób, posiadających kartę stałego klienta. Niektóre z kolei firmy oferują dodatkowo rabaty uzależnione od momentu zakupu biletu; im czas do odjazdu jest dłuższy, tym większa obniżka. Z kolei dla osób chcących podróżować po wielu miastach europejskich, czy to w celach turystycznych, czy np. służbowych jedna z firm – Eurolines Polska przygotowała specjalny bilet – Europass, z którym pasażer może podróżować pomiędzy wymienionymi miastami europejskimi (m.in. Frankfurt nad Menem) bez ograniczeń w ciągu 15, bądź 30 dni.

To wszystko sprawia, iż międzynarodowe przewozy autokarowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród pasażerów z Polski, którzy mają dodatkowo bezpośredni dostęp do tras realizowanych do niemalże wszystkich miast europejskich. Przewoźnikami, którzy oferują transport osób do Frankfurtu w Niemczech są: Agat, Ecolines, Eurolines Polska, Gairing, PKS Warmia, Polonia Transport. Podróż na trasie z Warszawy do Frankfurtu wynosi od 18 do 21 godzin, a bilet w jedną stronę kosztuje od 160 do 210 zł. Przykładowa trasa z Warszawy do Frankfurtu wiedzie przez: Berlin, Hannover, Bielefeld, Kassel i Fuldę.


Przykładowe tanie autokary do Frankfurtu z Polski i z Frankfurtu do Polski oraz bilety autokarowe przez internet na nie:

° przewóz osób do Frankfurtu Julia-Tour, linie autokarowe do Frankfurtu Sindbad, tanie bilety do Frankfurtu Nord, transport osób do Frankfurtu Interbus-Sindbad

Trasa: Suwałki, Augustów, Ełk, Pisz, Szczytno, Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Olsztyn, Ostróda, Iława, Nowe Miasto Lubawskie, Brodnica, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Poznań, Świebodzin, Słubice, Braunschweig, Kassel, Giessen, Frankfurt

° tanie autokary do Frankfurtu Ecolines

Trasa: Suwałki, Augustów, Białystok, Ostrów Mazowiecka, Warszawa, Berlin, Magdeburg, Braunschweig, Hanower, Kassel, Fulda, Frankfurt nad Menem, Mennheim, Karlsruhe, Stuttgart

° bilety autokarowe Eurobus Eurolines Polska (w tym: Biacomex Transport, Polonia Transport, Sokół, Trans Service, Orland, Eurotrans)

Trasa: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków trybunalski, Dobrodzień, Ozimek, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Pyskowi, Toszek, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Fulda, Hanahu, Frankfurt nad Menem, Darmstadt, Mannheim, Heidelberg, Karlsruhe, Rastatt, Baden-Baden, Kehl, Strasbourg

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

Bilety do Frankfurtu nie są jedyną z możliwości, zawsze sprawdzaj także przewozy autobusowe do innych i z innych miast w Polsce i Niemczech od różnych przewoźników.