Bilety autobusowe do Austrii z Polski – Polska-Austria-Polska – Tanie autokary do Austrii – Przewozy do Austrii

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!


Linie autokarowe do Austrii z Polski i z Austrii do Polski – Przykładowe przewozy do Austrii:

° autobusy do Austrii Interbus, autokary do Austrii Sindbad, przewozy do Austrii Almabus, połączenia do Austrii Bermuda

Trasa: Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Żory, Brno, Wiedeń

tanie autokary austria
Przewóz osób Austria-Polska-Austria

Tanie autokary do Austrii od wyżej wymienionych, współpracujących ze sobą przewoźników podróżują na trasie oznakowanej symbolami 19. Z kolei czas przejazdu przewozu osób do Austrii to około 8 godzin w przypadku wyjazdu z Krakowa do Wiednia. Bilety autokarowe do Wiednia z Krakowa w jednym kierunku kosztować będą około 200 złotych; jednak bardziej opłacalną wersją będzie zakupienie jednego biletu dwustronnego zamiast dwóch jednostronnych.

° bilety autokarowe Eurobus Eurolines Polska (w tym – busy Trans Service i Sokół)

Trasa: Tomaszów Lubelski, Zamość, Janów Lubelski, Nisko, stalowa Wola, Sandomierz, Tarnobrzeg, Mielec, Kraków, Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Cieszyn, Brno, Linz, Salzburg, Innsbruck

tanie autokary do austrii
Tanie bilety do Austrii z Polski i z Austrii do Polski

Linie autokarowe Eurobus Eurolines Polska korzystają na trasie Polska-Austria Polska z usług dwóch wcześniej wymienionych firm transportowych. Tanie bilety do Austrii od nich oznakowane są „B-320”, bo właśnie tak przyjęto nazywać trasę z Austrii do Polski i z Polski do Austrii. Powyższa grafika prezentuje przykładowy transport osób do Austrii z Krakowa do Linz. W zależności od terminu wyjazdu oraz oferty zniżkowej oferowanej przez przewoźnika, taką kwotę przyjdzie Ci zapłacić za bilety autokarowe do Austrii – od około 185 do około 290 złotych.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

Dzięki możliwości zakupu tanich biletów autokarowych online, masz również okazję wyjechac autokarem do innych miast Europejskich – do Niemiec, do Anglii czy do Holandii.