Bilety autokarowe do Wiednia – Transport osób do Wiednia – Polska-Wiedeń-Polska – Przewóz osób do Wiednia

Wiedeń  to stolica Austrii, położona w północno–wschodniej części państwa. Dojazd do tego miast z Polski nie jest trudny i możliwy dzięki wielu różnorakim środkom transportu. Zdecydowanie najszybciej trasę tę można przemierzyć samolotem, jednakże ten jest drogim środkiem transportu, nawet jeśli wziąć pod uwagę oferty tanich linii lotniczych, a także mało dostępny ze względu na ograniczoność lotnisk. Również z Warszawy do Wiednia dojechać można pociągiem, który stanowi wygodny i tańszy od samolotu środek transportu.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

Jednakże często wymaga on także korzystania z dodatkowych przesiadek z uwagi na dostępność jedynie z miejsc mających dostęp do torów kolejowych oraz do tego właśnie połączenia. Jeszcze innym środkiem transportu jest autokar, który jest najtańszą formą przejazdu, zapewniającą jednocześnie wygodne i komfortowe warunki przejazdu. Trasy międzynarodowe z wielu miejscowości w Polsce do Wiednia oferują trzy firmy przewozowe: Eurolines Polska, Ecolines oraz Almabus. Wszystkie one korzystają z połączeń łączonych, zapewniających dostęp do tych tras mieszkańcom wszystkich regionów Polski. Zbliżoną ofertę  mają: Sandra oraz Polonia Transport.

Przykładowa jedna z tras wiedzie z Gdyni przez: Gdańsk, Grudziądz, Poznań; ze Szczecina przez: Gorzów Wielkopolski, Świebodzin, Zieloną Górę, Żagań, Lublin i Wałbrzych, a także z Warszawy przez: Łódź, Sieradz, Wrocław, Dzierżoniów oraz Kłodzko, a następnie wspólnie prowadzi bezpośrednio do Wiednia, a docelowo do Neapolu we Włoszech. Inne połączenie realizowane jest na trasie Warszawa – Wiedeń  m.in. przez: Łódź, Piotrków Trybunalski, Częstochowę, Katowice, Bielsko – Białą oraz Cieszyn. Bilety na przejazd na trasach łączących stolice Polski i Austrii kosztują od 110 do 175 zł w jedną stronę i trwają od 12 do 15 godzin.


Przykładowe tanie autokary do Wiednia z Polski i z Wiednia do Polski oraz bilety autokarowe przez internet na nie:

° tanie bilety do Wiednia Sindbad, linie autokarowe do Wiednia Interbus-Sindbad, przewóz osób do Wiednia Almabus, autokary do Wiednia Bermuda, połączenia do Wiednia Rudnik Tumay

Trasa: Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Żory, Wiedeń

° transport osób do Wiednia Eurobus Eurolines Polska (w tym: autokary Jordan Group)

Trasa: Kraków (przesiadka w Katowicach); Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Częstochowa, Katowice, Bielsko Biała, Cieszyn, Wiedeń

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

Bilety do Wiednia nie są jedyną z możliwości, zawsze sprawdzaj także przewozy autobusowe do innych i z innych miast w Polsce i Austrii od różnych przewoźników.