Bilety autokarowe do Aachenu – Transport osób do Aachenu – Polska-Aachen-Polska – Przewóz osób do Aachenu

Miasto Aachen leży w kraju związkowym Nadrenia Północna – Westfalia, w zachodniej części Niemiec. Jest to popularne miasto wśród polskich podróżnych, dodatkowo dlatego, iż położone jest także przy granicy z Belgią i Holandią. Dojazd do tego miasta z Polski nie jest krótki ze względu na odległość, która z Warszawy wynosi około 1200 km, w zależności od wyboru drogi, którą podróż ta jest realizowana. Najkrótsza trasa drogowa prowadzi z Warszawy przez Łódź, Poznań, Potsdam, Magdeburg, Braunschweig, Hannover, Bielefeld, Dortmund, bezpośrednio do Aachen.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

W ten też sposób realizowanych jest większość tras autokarowych. Inna droga prowadzić też może z południowej części Polski przez Pragę, Numberg i Frankfurt, jednak jest ona znacznie rzadziej wybierana. Wśród firm transportowych, które oferują bezpośrednie połączenia z Polski do Aachen wymienić można: Eurobus Eurolines Polska, Globus, Polonia Transport, PKS Warmia, a także dawniej Touring/Gromada. Czas podróży między Warszawą a Aachen wynosi około 22 godziny, a bilet na przejazd kosztuje od 170 do 200 zł. Sprawdź również ofertę Gairing i Interbus.

Najtańszy przejazd jest przejazdem łączonym realizowanym przez współpracujące firmy Eurolines Polska oraz PKS Warmia i prowadzi z Giżycka przez: Kętrzyn, Olsztyn, Iławę, Brodnicę, Toruń, Bydgoszcz; z Białegostoku przez: Wyszków, Warszawę, Łódź; z Suwałk przez: Augustów, Ełk, Ostrołękę, Płock, Włocławek; z Elbląga przez: Gdańsk, Tczew, Kwidzyn, Świecie, Gniezno, Poznań i Świebodzin, a następnie po przesiadce, wspólnie przez: Braunschweig, Hannover, Bielefeld, Dortmund, Essen, Duisburg, Krefeld, Dusseldorf i Kolonię, aż do Aachen. Najdroższa zaś trasa realizowana jest przez te same firmy współpracujące, na tej samej trasie, jednakże w bardziej popularne dni tygodnia, takie jak: piątki, soboty, niedziele i poniedziałki. Inna, konkurencyjna firma proponuje pasażerom trasę za 190 zł z Warszawy przez: Radom, Piotrów Trybunalski, Łódź, Konin, Poznań, Zieloną Górę, Hannover, Osnabruck, Munster, Dortmund, Duisburg i Kolonię do Aachen.


Przykładowe tanie autokary do Aachenu z Polski i z Aachenu do Polski oraz bilety autokarowe przez internet na nie:

° przewóz osób do Aachenu Sindbad, linie autokarowe do Aachenu Bartuś

Trasa: Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Gliwice, Pyskowice, Toszek, strzelce Opolskie, Izbicko, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Olszyna, Braunschweig, Hannover, Hamm, Unna, Dortmund, Essen, Duisburg, Krefeld, Neuss, Dsseldorf, Aachen, Liege

° transport osób do Aachenu Eurobus Eurolines Polska (w tym: tanie bilety do Aachenu PKS Warmia, autobusy Eurotrans, autokary Biacomex Transport i busy Sokół)

Trasa: Sokółka, Czarna Białostocka, Białystok, Zambrów, Ostrów Mazowiecka, Wyszków (możliwa przesiadka w Warszawie lub Poznaniu), Warszawa, Łódź, Koło, Konin, Września, Poznań, Świebodzin, Braunschweig, Hanower, Bielefeld, Hamm, Dortmund, Bochum, Essen, Duisburg, Dusseldorf, Kolonia, Aachen

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

Bilety do Aachenu nie są jedyną z możliwości, zawsze sprawdzaj także przewozy autobusowe do innych i z innych miast w Polsce i Niemczech od różnych przewoźników.