Bilety autokarowe do Rotterdamu – Transport osób do Rotterdamu – Polska-Rotterdam-Polska – Przewóz osób do Rotterdamu

Rotterdam to miasto leżące w zachodniej części Holandii. To usytuowanie miasta w państwie, a także państwa w Europie sprawia, iż dojazd z Polski do tego miasta nie jest trudny. Najkorzystniej i najszybciej, a przede wszystkim do wielu regionów kraju dojechać można z wykorzystaniem autokarów międzynarodowych. Jest to jednocześnie najczęściej wykorzystywana forma transportu z Polski do państw europejskich.

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

Do Rotterdamu dotrzeć można także samolotem, bądź pociągiem, jednakże obydwie formy są z jednej strony droższe od przejazdów autokarowych, a z drugiej strony również mało dostępne dla pasażerów, którzy chcą dojechać docelowo do Rotterdamu korzystać muszą co najmniej z jednej przesiadki, co znacznie zwiększa i tak wysokie koszty, jak i czas podróży. A zatem zgodzić się należy z większością, dzięki którym międzynarodowe przejazdy autokarowe są coraz popularniejszą formą podróżowania. Bilety na te przejazdy nabyć można za pośrednictwem stron internetowych, bądź bezpośrednio w biurach turystycznych, bądź agencjach współpracujących z danym przewoźnikiem w sprzedaży biletów.

Do Rotterdamu dotrzeć można z wielu nie tylko dużych polskich miejscowości. Linie autokarowe działające głównie na zasadzie połączeń antenowych, dowożą pasażerów do miejsca przesiadkowego, skąd następnie autokary rozwożą ich w określonych kierunkach docelowych. Przewoźnikami, którzy oferują swoje usługi transportowe na tych trasach są: Ecolines, Interbus, PKS Warmia, Nord Gdynia oraz firma Globus. Czas przejazdu między Warszawą a Rotterdamem wynosi od 17 do 21 godzin, a cena biletu wynosi około 270 zł w jedną stronę bez zniżek. Przykładowa trasa trwająca najkrócej rozpoczyna się w Suwałkach, przejeżdża przez Warszawę, a następnie po zatrzymaniu się jedynie na dwóch przystankach w Utrechcie i Amsterdamie, dociera do Rotterdamu, kończy się zaś w Paryżu we Francji.


Przykładowe tanie autokary do Rotterdamu z Polski i z Rotterdamu do Polski oraz bilety autokarowe przez internet na nie:

° przewóz osób do Rotterdamu Nord, linie autokarowe do Rotterdamu Sindbad, tanie bilety do Rotterdamu Sindbad

Trasa: Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Słubice, Arnhem, Utrecht, Amsterdam, Haga, Rotterdam, Tilburg, Breda

° transport osób do Rotterdamu Eurobus Eurolines Polska (w tym: autobusy Trans Service, autokary Biacomex, przewozy Polonia Transport, połączenia Eurotrans, bilety Orland, linie Sokół)

Trasa: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków trybunalski, Dobrodzień, Ozimek (przesiadka w Opolu); Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Toszek, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Hengelo, Apeldoorn, Amsterdam, Haga, Rotterdam, Breda

° tanie bilety do Rotterdamu Ecolines

Trasa: Suwałki, Augustów, Białystok, Ostrów Mazowiecka, Warszawa, Groningen, Zwolle, Apeldoorn, Arnhem, Utrecht, Amsterdam, Haga, Rotterdam

° przewozy do Rotterdamu Agat

Trasa: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Pułtusk, Warszawa, Łódź, Piotrków trybunalski, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Żary, Olszyna, Hamburg, Tostedt, Brema, Oldenburg, Leer, Groningen, Heerenveen, Zwolle, Apeldoorn, Amsterdam, Leiden, Haga, Rotterdam, Dordrecht

Kupuj bilety na autokary międzynarodowe z Polski i do Polski w systemie Euroticket lub Voyager!

 Bilety do Rotterdamu nie są jedyną z możliwości, zawsze sprawdzaj także przewozy autobusowe do innych i z innych miast w Polsce i Holandii od różnych przewoźników.